اتوبار تهران نو

ارسال شده توسط refahbar_admin
دسته بندی:

محله تهران نو

محله تهران‌ نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند، از شرق به محله‌های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و قاسم‌آباد تهران نو متصل است.

 

حمل بار

حمل بار و اثاثیه منزل یکی از دغدغه های مشتریان ماست ، که در لحظه ممکن است درسراسر کشور عزیزمان، ایران، در حال وقوع باشد.اتوبار و باربری تهران

آسانی دسترسی به شرکتهای حمل بار و قیمت مناسب و نداشتن دغدغه خاطر از بابت صحیح و سالم به مقصد رسیدن بار از مسایل مهم مورد توجه مشتریان عزیز میباشد.

با اتوبار تهران نو این دغدغه ها و مسایل کاملا حل شده است و شما می توانید با اطمینان خاطر حمل بار را به ما بسپارید.

بهترین بسته بندی

اگر به  دنبال بسته بندی با کیفیت و با اطمینان می گردید، چرا ازرفاه بار استفاده نمی کنید؟ ما به شما این تضمین  را دهیم که کالای ارسالی شما صحیح و سالم به مقصد خواهد رسید.

خدمات شبانه روزی

آیا نگران تعطیلات شب عید هستید؟ آیا در این فکر هستید که روزهای تعطیل چطور می توانید اسباب کشی کنید و یا بار خود  را جابجا کنید؟ دیگر نگران نباشید اتوبار تهران نو هر لحظه آماده ارایه خدمات به شما همشهریان گرامی می  باشد. با سیستم حمل و نقل آسان و دسترسی به شرکت اتوبار تهران نو نگرانیهای مربوط به حمل لوازم برطرف خواهد شد.

مسیر خوب تهران نو

محله تهران نو یکی از خوش مسیرترین محله‌های تهران است که از طریق خط یک سامانه اتوبوس تندرو تهران (تهرانپارس – میدان آزادی) و خط سه سامانه اتوبوس تندرو تهران (علم وصنعت – خاوران) و خط ۴ متروی تهران ایستگاه متروی شهید کلاهدوز که در جنوب فلکه لوزی قرار دارد قابل دسترسی عمومی است. با رفاه بار براحتی در کمترین زمان ممکن وسایل شما جابجا خواهد شد.

رانندگان مجرب

رفاه بار از رانندگان با سابقه ، مجرب و محتاط استفاده می کند، پس دیگر نگرانی چرا؟ از اینکه با احترام کامل و با رعایت اصول و قواعد شهروندی به شما خدمات ارایه میدهیم به خودمان می بالیم. اگر نگران کالای ارسالی خود هستید  بدانید که  همیشه و در هر لحظه می توانید با یک تماس از مسیر حمل بار خود مطلع باشید.

حمل هر نوع وسیله

از اینکه شرکت اتوبار تهران نو هر نوع وسیله اعم از شکستنی و وسایل با وزن بالا را با بسته بندی بسیار مناسب برایتان حمل میکند، شگفت زده خواهید شد. کمتر شرکتی از درب محل شما به درب مکان جدید با کیفیت بالای با قیمت مناسب  خدمات ارایه می دهد. پس به شما توصیه میکنم همین الان با رفاه بار تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

contact