اتوبار تهران گستر

ارسال شده توسط refahbar_admin
دسته بندی:

سابقه خدمات

شرکت اتوبار تهران گستر با سابقه بیش از سی سال در امر باربری، می تواند مدعی یکی از بهترین خدمات ارسال محموله به تمام نقاط میهن عزیزمان ایران باشد. با مراجعه به سایت ما می توانید از خدمات گسترده ما در زمینه حمل بار اداری، تجاری و اثاثیه منزل مطلع و بهره مند شوید.

شرکت ما در سطح تهران شبانه روز آماده ارائه خدمات بوده و اعتماد مشتری به ما از افتخارات ماست.
حمل کالاهای بزرگ و سنگین و حجیم از دیگر خدمات ارزنده شرکت رفاه بار است. کافیست یکبار به ما اعتماد کنید وقتی با خدمات ما آشنا شوید حتما ما را به دوستانتان هم معرفی خواهید نمود.اتوبار تهران ایوانک

انواع کالا

بدلیل مجهز بودن کامیون ها حمل بار شرکت اتوبار تهران گستر، حمل کلیه انواع وسایل منزل مانند یخچال، کمد، پیان و گاو صندوق امکان پذیر است. حتی وسایل ظریف را هم با اطمینان خاطر به ما بسپارید. نیروهای مجرب و کادر خبره ما آماده ارائه هر گونه خدمات اعم از بسته بندی و حمل و جابجایی از محل کار و منزل به مقصد مورد نظرتان هستند.

 

 

 

امنیت و سرعت در ارائه خدمات حمل ونقل

اين شركت با دريافت محموله هاي سفارشي، ‌مسئوليت هاي بسته بندي و بارچيني کالا را تقبل كرده. همچنین با داشتن مجوزمعتبر آماده ارائه خدمات به کلیه نقاط تهران و سراسر میهن عزیزمان است. کالای خود را به ما بسپارید و صحیح و سالم با کمترین زمان ممکن درب محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. اینکه می گوییم با اطمینان خاطر بارتان را به ما بسپارید، دلیلی برای ادعای خود داریم؛ ما ابتدا کالا های شما را با دقت و با کیفیت بالا بسته بندی می کنیم تا به وسایل شما هیچ آسیبی وارد نشود.

جابه جایی اسباب و اثاث منزل
جابه جایی اسباب و اثاث منزل

اتوبار تهران گستر، یک گزینه عالی برای حمل و نقل درون شهری

توسعه فضاهای شهری و تنوع طلبی، اثاث کشی را به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل کرده است. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آن ها و اساسا نحوه اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان عزیز است. تقریباً همه مردم تاکنون تجربه چندین بار یا حداقل یکبار اثاث کشی را داشته اند. رفتن به منزل نو، شرکت یا اداره جدید یا حتی اثاث کشی به یک شهر دیگر با وجود ضرورت، از نگرانی های مهم تهرانی های عزیز می باشد. حمل اثاثیه منزل با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی، کامیون های ویژه و کارگران ورزیده و با تجربه و قابل اعتماد از افتخارات شرکت اتوبار تهران گستر است. تجربه یک جابجایی شیرین و به یاد ماندنی را به ما بسپارید. اگر شما اتوبار تهران گستر را برای حمل بار خود انتخاب کردید هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر شرکت ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

contact