اتوبار تهران ایوانک

معرفی محله شهرک غرب- خیابان ایوانک و اتوبار تهران ایوانک

شهرک غرب یکی از محله های غرب و شمال غرب تهران می باشد که حدود 40 سال پیش برای آمریکایی های مقیم تهران طراحی و ساخته شده است. خیابان ایوانک یکی از اصلی ترین خیابان های این محله و دقیقا در قلب آن قرار گرفته است. میزان جابجایی در این خیابان به علت تراکم ابنیه بسیار زیاد است. حضور ساختمان های دو قلو وزارت بهداشت، وزارت علوم و اداره پست منطقه چهارده پستی در خیابان ایوانک باعث حجم زیاد رفت و آمد در این خیابان شده است.اتوبار تهران

رفاه بار، حرفه ای ترین اتوبار در غرب تهران

رفاه بار با سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار تهران، فعالیت زیادی در خیابان ایوانک و محله شهرک غرب داشته و به صورت تخصصی سالهاست حمل اثاثیه منزل، اداری و تجاری در این خیابان را بر عهده گرفته است. اگر شما ساکن خیابان ایوانک هستید یا محل کسب و کار یا دفترتان در این خیابان است می توانید حمل اثاثیه و بار خود را با خیال راحت به رفاه بار به عنوان معتبر ترین اتوبار تهران بسپارید. اتوبار رفاه بار قطعا زمینه رضایت شما را در خصوص اتوبار تهران فراهم خواهد نمود.

پرسنل حرفه ای و آموزش دیده ما در هر کوچه از خیابان ایوانک که باشید، حمل اصولی و ایمن بار شما را تضمین کرده و به شما اطمینان خاطر می دهند تا نقطه مقصد هیچ مشکلی متوجه اسباب و وسایل شما نخواهد شد.

حمل اثاثیه، مبلمان اداری و تجهیزات صوتی و تصویری

همچنین حمل کلیه اثاثیه و مبلمان اداری و تجهیزات صوتی و تصویری در تخصص رفاه بار بوده و از این جهت جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بسیاری از ادرات، سازمان ها و وزارت خانه ها در خیابان ایوانک حمل اثاثیه خود را به رفاه بار، معروف ترین و خوشنام ترین اتوبار تهران می سپارند.

پس اگر ساکن خیابان ایوانک یا خیابان های اطراف آن در محله شهرک غرب هستید یا اگر قصد نقل مکان به خیابان ایوانک را دارید با اطمینان خاطر با مشاوران رفاه بار، برترین اتوبار تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیروی حرفه ای ما در زمینه حمل وسایل، با مجهزترین وسایل در محل شما حضور یابند.

رفاه بار، نماد کیفیت و سرعت عمل

اتوبار رفاه بار تلاش می کند کیفیت و رضایت مشتری را همواره جلب نماید تا در جابجایی های آینده شما، اتوبار مورد اعتمادتان باشد. پس با خیال راحت به رفاه بار اعتماد کنید تا برای همیشه اتوبار محبوب و معتمد شما باشیم.

برای تماس با ما همین الان از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.