اتوبار تهران

بخش مهم دغدغه اسباب کشی و نقل مکان از نقطه ای به نقطه ی دیگر، حمل و نقل وسایل و اثاثیه می باشد. در تمام کارفرمایان این نگرانی که وسایل شان در زمان نقل مکان آسیب نبیند و صحیح و سالم به مقصد برسد، وجود دارد.

خدمات برای همه نقاط تهران

باربری رفاه بار خدمات حمل بار به کلیه نقاط تهران و کشور را با کادری آموزش دیده و حرفه ای پشتیبانی می کند. شما می توانید برای حمل اسباب و وسایل خود در مقدار کم و زیاد با باربری رفاه بار تماس حاصل نمایید. علاوه بر رعایت نکات ایمنی در حمل بار شما، کلیه بارها در شرکت ما بیمه رسمی شده و از این جهت که به هیچ وجه آسیبی به بارتان نمی رسد نیز به شما اطمینان خاطر داده می شود.اتوبار تهران غرب

اتوبار تهران عضو رسمی اتحادیه ی باربری

همچنین شرکت ما عضو رسمی اتحادیه بوده و مطابق ضوابط و قوانین اتوبار تهران عمل کرده و تلاش می کند تا رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کند. شما می توانید از خدمات شرکت ما در هنگام بسته بندی توسط پرسنل مجرب نیز استفاده کنید. نیروی آموزش دیده شرکت باربری رفاه بار کلیه اثاثیه شما را به شیوه ترکیبی استرچ و بابل رپ بسته بندی نموده و سلامت وسایل شما را تا نقطه مقصد تضمین می کند. این شیوه هم اکنون برای حمل بار در کشورهای اروپایی استفاده می شود و پیشرفته ترین روش است.

 

سال ها تجربه

باربری رفاه بار دارای سال ها خدمات طلایی اتوبار تهران  به مشتریان خود می باشد و مفتخر است به عنوان عضوی خوشنام از اتحادیه موسسات و شرکت های حمل و نقل کالاهای برون شهری و درون شهری با شماره مجوز رسمی 718 هم اکنون به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما باشد.

 

سرویس های VIP

شما همچنین می توانید برای نقل مکان به شهر دیگری از جمله شهرستان های استان گیلان و مازندران و سایر نقاط کشور از خدمات بسته بندی و حمل و نقل vip شرکت ما استفاده کنید. برای حمل بار به شهرستان ها بارنامه رسمی صادر شده و بیمه نامه نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد. شما می توانید تمامی مراحل حرکت ماشین از مبدا تا مقصد را توسط شرکت پیگیری کنید.

 

مشاوره های تخصصی

همچنین شما در هر نقطه کشور می توانید با کارشناسان و مشاورین رفاه بار معتبر ترین اتوبار تهران تماس بگیرید و از مشاوره آن ها به منظور بهترین شیوه حمل بارهای خود استفاده نمایید. با اطمینان خاطر حمل بار و وسایل خود را به شرکت رفاه بار بسپارید. کارشناسان ما از طریق بخش تماس با ما در صفحه اصلی سایت در خدمت شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *