باربری چیست؟

 حمل و نقل کردن و جا بجا کردن کالاهای متفاوت از یک نقطه  به نقطه ای دیگر را تعریف باربری گویند.یکی از مورد های خاص برای اشخاص در حمل و نقل، پیدا کردن یک موسسه باربری با اعتبار است که شخص بتواند به بهترین روش های ممکن مدیریت کردن مدت زمان و جابجایی اجناس را به دست گیرد. با همکاری کادر حرفه ای با تجربه و داشتن برترین، سریعترین روش ها و ضریب امنیتی بسیار بالا در مسافت های طولانی مورد نظرمشتری پوشش  دهی داشته باشند.

خواص یک باربری عالی

از خواص یک باربری خوب میتوانیم اشاره داشته باشیم به مشاوره دهی و راهنمایی بواسطه کاربر، گفتگو کردن در مورد خدماتی چون همکاری کادر با تجربه و حرفه ای به هنگام دسته بندی و بسته بندی و چیدن اسباب و وسایل، سرویس دادن در وقت مناسب و تعیین شده و حضور در سر وقت محل، رعایت کردن تمام استاندارد ها در چگونگی بسته بندی و جابجا کردن کالاها با ظرافت و ضریب امنیت بالاتر در خصوص حمل و نقل ایمن و با دقت، ارائه بیمه نامه و بارنامه ی دارای اعتبار در سوی کسب مردن رضایت مشتری.تمام باربری ها باید دارای سابقه ی بالا و مطمین در جابجایی اثاثیه ی منزل ،جابجایی جهیزیه ی عروس،کالای اداری، تجاتری،شرکتی،بانکی و سازمان انقلابی و خصوصی در سطح تمام کشور باشند .باربریها با داشتن کامیون های سقفی و روباز مانند  تریلی – ده تنی –خاور –کامیونت ها و نیسان با بیمه نامه و بارنامه معتبر در حمل و نقل درون شهری و بیرون شهری با کادری با تجربه و خوش خلق و بدون تعطیل شدن باید به شکل شبانه روزی آماده دادن خدمات به شما عزیزان باشند.

باربری برون شهری

 

باربری برون شهری به نوع های مختلفی انجام می‌شوند. لوازم و ماشین‌الاتی که در حمل و نقل بار بیرون شهری استفاده می‌شوند عبارت‌ هستند از نیسان ها، کامیونت ها یا خاورهای روباز و کامیونت های روبسته (خاور یا هیوندای) است.

 

تفاوت بین باربری و اتوبار در چیست؟

 

در زمان های کهن جا به جا کردن و حمل و نقل بیشتر به صورت زمین به زمین و از بوسیله چهار پایان و ستور انجام می گرفته است.با توجه به توسعه و آشکار  شدن علم و فناوری و پیچیدگی هایی هایی که در زندگی ادمیان ایجاد شده ، برای حمل و نقل و باربری هم از تکنیک های مختلفی استفاده شده است.در نتیجه تکنیک ها و روش های متفاوتی در سطح های پیشرفته ی حمل و نقلی را در طول این سال ها شاهد بوده ایم

 

باربری برون شهری

 

انواع متفاوتی از وسیله ها که برای باربردن از آن‌ها استفاده میشود شامل:

 

انواع مدل های متفاوت اتومبیل  باربری ، هواپیما ها  وقطارها و کشتی و … تغییراتی اساسی در صنایع جا به جایی به وجود آورده اند.

 

کلمه ی اتوبار واژه ای خواهد بود که برای جا به جا کردن و حمل و نقل وسیله از راه فقط زمینی مورد استفاده قرار گرفته است.

اما کلمه ی باربری معنی جامع تری میدهد و به معنای حمل بار بواسطه ی انواع وسایل حمل و نقل (زمینی، هوایی و دریایی) ست.

چیزی که واضح است این است که کلمه اتوبار مشخصا به کار های در سطح باربری زمینی گفته می شود ولی درمورد این که در فرهنگ نامه فارسی این کلمه چه زمان و از کجا به وجود آمده است اطلاع دقیقی در دسترس نمیباشد.

قسمت اولیه این کلمه از اتو که از ابتدای کلمات اتومبیل است گرفته شده است .  و قسمت دوم آن از کلمه ی باربری ایجاد شده است که با کنار یکدیگر قرار گیری آن ها معنی حمل و نقل بار  زمین به زمین از راه اتومبیل را می دهد.

اکثر مردم برخی اوقات کلمه اتوبار و باربری را در جای همدیگر استفاده می کنند و از تفاوت  این دونوع  باربری اطلاع دقیقی ندارند اما حتما باید بدانیم که این دو کلمه معانی مختلفی دارند.

درر کلی از کلمه اتوبار بیشتر برای شرکت‌هایی با دامنه فعالیت در حرفه ی حمل و جابجا کردن وسایل منزل و یا ادارات و حتی سطوح متفاوت بسته بندی استفاده می‌شود.

در کل به دیگر شرکت‌هایی که توان حمل بار با هر نوع وسیله ای را دارا هستند شرکت های باربری گفته میشود.

وظایف باربری های برون شهری:

امکان ردگیری وسیله نقلیه از مبدا به مقصد آن

دقت بسیار بالا ی حمل و نقل

دارای سرعت متوسط بودن در جابه جایی

استفاده کردن از فن آوری نو در بسته بندی کالاها

ایمنی مناسب

قیمت متناسب

براورد کردن هزینه دقیق

استفاده از اتومبیل مناسب و سالم

حمل و نقل و جابه جایی وسایل منازل

امکان جابهجا کردن جهیزیه عروس از یک شهر به شهر دیگر با کیفیت بالا

باربری برون شهری وسایل اداری

ارائه دادن بارنامه حمل بار دارای تمبر به مشتریان حمل بار

حمل کردن و باربری ، وسایل و بار مراکز خصوصی و دولتی

دارای خودروهای وانت بار ، کامیونت، کامیون با توجه به نیاز شما

باربری برون شهر بئاسطه وسایل صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *