باربری بین شهری

موسسه رفاه بار به عنوان بهترین و معتبر ترین شرکت ارائه دهنده خدمات باربری بین شهری و برون شهری برای منزل و محل کار و همچنین بسته بندی لوازم و اثاثیه فعالیت می کند. اگر قصد جابه جایی منزل، جابجایی شرکت و کالای اداری و به بیان دیگر درخواست حمل بار به شهرستان را  دارید ما در رفاه بار در کنار شما هستیم. حمل بار بین شهری و حمل بار به شهرستان ها با انواع خودرو حمل بار از تخصص های ما می باشد.

باربری بین شهری
بهترین باربری بین شهری
بهترین باربری بین شهری

باربری شهرستان

بسته بندی وسایل

باربری تهران به سایر شهر ها

بیمه باربری

بهترین باربری بین شهری

باربری بین شهری رفاه بار با بهره گیری از جدید ترین وسایل حمل و نقل به تمام نقاط برون شهری و حمل بار در تمامی نقاط در خدمت شما عزیزان می باشد. بهترین باربری بین شهری را از ما بخواهید.

باربری بین شهری به جهت حمل و نقل کالاها از یک شهر به شهر دیگر انجام می شود. این خدمات حمل و نقل می‌تواند با استفاده از وسایل نقلیه مختلف مثل کامیون، تریلر و وانت صورت بگیرد. شما با باربری بین شهری رفاه بار بهترین سرویس را دریافت میکنید.

دفتر اصلی (غرب تهران) ✔️

021-444444219

دفتر مرکز تهران✔️

021-88038893
دفتر شمال تهران✔️ 021-22111412

دفتر جنوب تهران✔️

021-44859052

ثبت درخواست باربری بین شهری

حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان یکی از مهمترین عوامل جابجایی اثاثیه و بار بین شهرها و مناطق مختلف کشور می‌باشد. با توجه به اهمیت این موضوع، سیستم حمل و نقل بار به شهرستانها باید به صورت مداوم و بهینه ارتقاء یابد تا بتواند نیازهای بازارها و مصرف‌کنندگان را به بهترین شکل تامین کند.

یکی از مزایا حمل بار به شهرستان به وسیله کامیون ها این است که امکان حمل بارهای سنگین و حجیم وجود دارد. همچنین کامیون‌ها به سرعت به مقصد می‌رسند و این امر موجب کاهش زمان تحویل کالا به مشتری می‌شود.

برای انتخاب بهترین روش حمل بار به شهرستان باید به عوامل مختلفی مانند نوع کالا، فاصله مسافت، زمان تحویل و هزینه توجه کرد. انتخاب مناسب‌ ترین روش حمل و نقل بار به شهرستان می‌تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

حمل بار به شهرستان
کارگران متعهد

هزینه باربری بین شهری

هنگام اثاث کشی و حمل بار، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌‌ ها پیدا کردن موسسه باربری معتبر و قیمت و هزینه باربری بین شهری که در زمانی کوتاه و بدون آسیب زدن به اثاثیه و بار شما، آنها را به مکان جدید منتقل کند.

اطمینان از شرکت باربری مهم چیز در جا به جایی اثاثیه و بار چه برای منزل و چه برای شرکت می باشد. رفاه بار تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتریان انجام می دهد.

خدمات باربری بین شهری

 • باربری بین شهری با مجوز و شماره ثبت از اتحادیه باربری
 • تلفن چهار رقمی ۱۷۰۶ جهت تماس بدون نیاز به پیش شماره
 • حمل بار و لوازم سنگین و حساس ( بوفه ، یخچال های ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق ، کامپیوتر و … )
 • صدور بیمه نامه کالا جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان
 • کارگران زبده و ماهر آموزش دیده شده جهت جا به جایی استاندارد و صحیح بار
 • مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه وانت و نیسان وانت
 • مجهز به بیش از ۵۰ دستگاه خاور و کامیون و کامیونت باری و مسقف
 • مجهز به بیش از ۲۰ دستگاه تریلی باری و چادری و مسقف جهت بار های بین شهری و ترانزیت بین مرزی
 • ارائه شبانه روزی و ۲۴ ساعته کلیه خدمات حمل بار و بسته بندی و اثاث کشی
 • بسته بندی به صورت استاندارد های روز به صورت استرج رپ ، بابل رپ
 • بسته بندی با استفاده از لوازم مخصوص و ضربه گیر های مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر آب و حرارت
 • بسته بندی با استفاده از کارتن ها در ابعاد و ضخامت های متفاوت ویژه وسایل با حجم های مختلف
 • بسته بندی ویژه فرش
 • بسته بندی ویژه تخت خواب
 • بسته بندی ویژه مبلمان
 • بسته بندی ویژه بوفه و لوازم شیشه ای
 • بسته بندی ویژه تلوزیون های LCD و LED

باربری برون شهری

خدمات باربری برون شهری

حمل بار به شهرستان

بهترین سرویس حمل بار به شهرستان

باربری شهرستان

حمل بار به شهرستان و باربری شهرستان

معتبرترین باربری شهرستان

شرکت حمل و نقل و باربری رفاه بار در سال 1384 بصورت رسمی فعالیت خود را شروع کرد و امروزه با کلی تجربه و سابقه کاری در امر اسباب کشی منزل و جابجایی انواع کالا اداری و تجاری در خدمت اهالی محترم تهران می باشد. شرکت رفاه بار با مجوز رسمی از اتحادیه تهران بصورت مجاز فعالیت می کند و با ارائه قیمت اتحادیه به عنوان مناسب ترین شرکت باربری در تهران نیز شناخته میشود. حمل بار با کامیون، خاور و نیسان مسقف و روباز از ویژگی ها باربری رفاه بار می باشد.

ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و کالا اداری در کنار خدمات اسباب کشی، رفاه بار را به یک شرکت مجموعه کامل جهت جابه‌جایی تبدیل کرده است. باربری رفاه بار بصورت درون شهری و برون شهری از مبدا تهران به دیگر استان ها فعالیت می کند و اگر قصد باربری از تهران به شهرستان را نیز داشتید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری رفاه بار

حمل اثاثیه منزل و شرکت با سرویس رفاه بار، آسوده خاطر با خدمات باربری ما ، همچنین در صورت نیاز به باربری تهران میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید

4.7/5 - (22 امتیاز)