ویژگی های باربری در شمیرانات

اگر قصد جابجایی به یک خانه جدید دارید به شما تبریک می گوییم آیا مایلید تمام وسایلتان را بدون عیب و نقص انتقال دهید ما در این مقاله یک راهنمایی کلی برای انتقال هرچه بهتر و سریعتر وسایلتان از طریق باربری در شمیرانات را در اختیار شما قرار می دهیم

باربری در شمیرانات1

باربری در شمیرانات

  1. خلاص شدن از وسایل اضافه : اقلامی که استفاده ی چندانی برایتان ندارند یا به آنها علاقه ندارید بهتر است قبل از باربری از شرشان خلاص شوید با این کار هم فضای بیشتری در مکان جدید در اختیار دارید هم هزینه های باربری کمتر خواهد شد .
  2. مرتب کردن وسایل براساس دسته بندی :: قبل از جابجایی بهتر است وسایل را در دسته بندی های خاص بسته بندی کنید مثلا لباس های تمیز را جدا و لباس های اتوکشیده را جدا.با این کار از دوباره کاری برای مرتب کردن در جای جدید خلاص می شوید.
  3. فروش وسایل غیر قابل استفاده :: اگر وسایلی دارید که برایتان قابل استفاده چندانی ندارد ولی قابل فروش می باشد بهتر است با فروش آنها هم حجم وسایلتان را کمتر کنید هم با فروش آنها به وضعیت مالی خود کمک هرچند کوچکی کنید .
  4. برای حرکت روز مناسبی را انتخاب کنید :: شرکت های جابجایی اغلب در روزهای آخر هفته شلوغ هستند و شاید هزینه ها را کمی بالاتر از سایر روزها اعلام کنند بهتر از روزهای اول هفته را برای جابجایی انتخاب کنید .
    بهترین مسیر را از طریق نقشه برای رفتن به مکان جدید پیدا کنید:: پیدا کردن بهترین مسیر برای رفتن به مکان جدید می تواند شما را سریعتر به مقصد برساند و راه طولانی ممکن است طاقت فرسا باشد .
    قبل از بسته بندی کارتن های متفاوت تهیه کنید : اگر قصد دارید خودتان وسایلتان را بسته بندی کنید بهتر است حتما کارتن های متفاوت برای وسایل گوناگون تهیه کنید .
    7-از کارتن های کوچک برای وسایل سنگین استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.