باربری شیخ بهایی

چه فرقی بین اتوبار و باربری وجود داره؟

هنگامی که شما می خواهید لوازم و اثاثیه خانه خود را جابجا کنید نیاز دارید که بوسیله یکسری آدم متخصص اسباب و وسائل را جابجا کنید تا به وسائل خونه آسیبی جدی نرسد. در زمان های قدیم مردم از طریق چهار پایان مانند قاطر ، الاغ ، اسب وسائل خود را جابجا می کردند اما به مرور زمان و پیشرفت علم و فناوری و ماشینی شدن دنیا تغییراتی زیادی در حمل کردن وسائل خانه صورت گرفت. با درست شدن ماشین و کامیون های بزرگ مخصوص حمل نقل کار را برای ما راحت تر کرده است.  امروزه حمل نقل به روش های مختلفی انجام میشود که در بیشتر کشورهای پیشرفته جهان هم از حمل نقل هوایی استفاده می کنند. باربری شیخ بهایی با کادری مجرب و کارآزموده می تواند وسائل خانه یا شرکت شما را به تمام نقاط مختلف  کشور حمل کند.

باربری شیخ بهایی

امروزه از روش های و مدل های مختلفی برای حمل نقل برای جابجایی وسائل استفاده می شود که شامل انواع مختلف  مانند: حمل نقل هوایی ، حمل نقل زمینی ، حمل نقل دریایی ، و حمل نقل ریلی است.

اتوبار یکی دیگر از کلماتی جدیدی است که ما این کلمه را در سطح شهر خیلی زیاد میبینیم اتوبار یعنی ما وسائل و اسباب اثاثیه خودمون را از طریق ماشین های مخصوص حمل نقل  جابجا می کنیم.زمانی که شما قصد دارید اسباب اثاثیه خانه خود را جابجا کنید حتما با شرکت های معتبر در این زمینه تماس بگیرید. شرکت باربری شیخ بهایی یکی شرکت های معتبر برای حمل وسائل خانه شما میباشد.

باربری شمال تهران

تماس با باربری شیخ بهایی رفاه بار

021-22111412

باربری چیست؟

کلمه باربری معنی عامتری نسبت به کلمه اتوبار دارد بدین معنی باربری یعنی ما از طریق دریا ، هوا ، زمین وسائل خود را جابجا کنیم. اما آنچه پیداست کلمه اتوبار یک کلمه فارسی بنظر نمی آید و مردم هنگامی که کلمه اتوبار را میشنوند فقط باربری زمینی به فکرشان خطور می کند.اما امروزه شرکت های حمل نقل از کلمه اتوبار بجای کلمه باربری در تبلیغات خود استفاده می کنند. اما کلمه اتوبار از دو کلمه اتو و بار تشکیل شده است.

اتو کلمه انگلیسی است که به معنای اتومبیل میباشد و بار به معنی بار یا همان چیزی که اتومبیل آن را جابجا می کند و و زمانی که این دو کلمه اتو و بار در کنار هم قرار می دیم یک کلمه خوب به اسم اتوبار تشکیل میشود که معنی کلی آن یعنی بارهای خود را از طریق زمینی و اتومبیل های مخصوص جابجا کنیم.

امروزه اکثر مردم عادی فکر می کنند که کلمه اتوبار و باربری یک معنی مانند هم می دهد که اینگونه نیست و این دو کلمه معنی مختلفی با همدیگر خواهند داشت.

در کل شرکت های از کلمه اتوبار استفاده میکنند که فقط در زمینه حمل و جابجایی وسائل و اسباب اثاثیه منزل و یا شرکت و یا اداره و حتی در مورد سطوح مختلف بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی شرکت ها نیز وجود دارند که می توانند بسیاری از وسائل را طریق روش های زمینی ، هوایی ، دریایی ، حمل و جابجایی کنند.

امروزه در سرتاسر ایران و تهران شرکت های زیادی در زمینه حمل وسائل به فعالیت میپردازند که به آن ها اتوبار گفته میشود و مهم ترین و اصلی ترین کاری که این شرکت ها انجام میدهند این است که هر نوع بار و وسائلی را از هر نقطه کشور به نقاط دیگر کشور حمل می کنند و به این علت که بارهای مختلفی برای راهای مختلفی  زیادی وجود دارد شرکت های حمل نقل باید ماشین مخصوص آن نیز را  داشته باشند.

برای مثال نمی توان مواد فاشد شدنی را با کامیون های معمولی انجام داد یا مواد غذایی را با کامیون های مخصوص مواد فاسد شدنی حمل کرد که این نوع مواد غذایی و مواد فاسد شدنی به شرایط مخصوصی برای نگهداری و حمل نیاز خواهند داشت که هر ماشینی نمی تواند این کار رو انجام دهد.شرکت های باربری باید تخصص ، تجربه و امکانات لازم و مخصوص را داشته باشد. ما نمی توانیم با کامیونی که مخصوص حمل آجر یا شن ماسه است وسائل گرانقیمت خانه یا اداره جابجا کنیم.شرکت باربری شیخ بهایی با کادری مجرب و متخصص و ماشین های مخصوص ویژه حمل اسباب اثاثیه در خدمت شما همشهریان گرامی برای جابجایی وسائل شما به تمام نقاط تهران و کشور میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.