باربری ملاصدرا

مهمترین و تاثیرگذارترین کار انتخاب کردن درست یک شرکت باربری، با ایمنی بالا و مسئولیت پذیر می باشد، تا طی پروسه باربری نگرانی در مورد به موقع رسیدن و به بهترین نحو انجام شدن و جا به جا شدن وسایل وجود نداشته باشد.

باربری ملاصدرا به بهترین نحو و با کادری متعهد و مجرب آماده خدمت رسانی به همه عزیزان می باشد. این شرکت برای راحتی کار همشهریان محترم شروع به خدمات رسانی کرده است. کار جدید و نوین و قابل توجه ای که این شرکت انجام داده آموزش حرفه ای به مشتریان عزیز در زمینه بسته بندی حرفه ای به شکلی که وسایل هیچ آسیبی نبینند.

باربری ملاصدرا

با توجه به این که نسبت به گذشته مساحت و وسعت شهری افزایش یافته و همچنین فاصله بین شهری به طور قابل توجه ای بیشتر شده فعالیت شرکت های باربری و حمل و نقل با اهمیت تر شده است.

از خدمات ویژه سیستم شرکت باربری ملاصدرا می توان به

بهترین خدمات، کامیون، وانت شهر و شهرستان و  فوم – کارتون – فوم شیشه – بابل رپ – استریج رپ
حمل پیانو، گاوصندوق ، ساید بای ساید نیز اشاره کرد.

بهتر است قبل از عقد قرارداد و پیشنهاد باربری و حمل بار با کلیه خدمات شرکت آشنا شوید و تمام کارایی آن را بررسی کنید چون همه شرکت های باربری مشابه هم نیستند و محدوده خدمات آنها با هم متفاوت است

باربری شمال تهران

تماس با باربری ملاصدرا رفاه بار

021-22111412

از وظایف مشخص هر شرکت اتوبار یا شرکت حمل و نقل ملاصدرا می توان به ارائه مشاوره مناسب برای بهتر تصمیم گرفتن و سرعت بخشیدن به پروسه اسباب کشی اشاره کرد زیرا شرکت موظف است نسبت به سوالات و ابهامات مشتری پاسخگو باشد و مراحل حمل بار را بطور کامل توضیح دهد.

برآورد و میزان دقیق هزینه برای مشتری مشخص گردد به همین خاطر شرکت ملاصدرا با توجه به بار شما و اقلامی که قرار است جا به جا شود میزان دقیق هزینه را به مشتری خود اعلام می کند.

مشاوره دقیق برای انتخاب روز و ساعت  مناسب برای انجام باربری : انتخاب زمان مناسب از اهمیت ویژه ای برای سهولت در انجام و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت برخوردار است

انتخاب ماشین مناسب برای حمل بار با توجه به میزان وسایل و وزن وسایل توسط شرکت باربری صورت می گیرد. کامیونت های مسقف فلزی بهترین پیشنهاد برای حمل بار هستند.

مشورت برای مشخص کردن تعداد کارگران برای حمل زیرا تعداد کارگران برای صرفه جویی در وقت و همچنین بررسی میزان طبقاتی که بار باید جا بجا شود موثر است البته هر چه تعداد کارگران بیشتر باشد هزینه باربری بیشتر می شود، البته باید در نظر داشت که اگر وسایل شما برای جا به جایی بیشتر باشد تعداد کارگران کم باشد ممکن است کارگران به علت خستگی به وسایل آسیب بزنند و خسارت هایی وارد کنند.

 

کارگران باربری ملاصدرا با چندین سال سابقه و داشتن کادری خوش اخلاق و متعهد و حرفه ای، دارای کامیونت خاور نیسان آماده برای حمل و نقل و بسته بندی قوی ، دارای نیروی شبانه روزی حمل بار به همشهریان تهرانی و سراسر ایران هستند.

باربری ملاصدرا باجداکردن لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده، حضور به موقع باربری در مبدا برای اسباب کشی با استفاده از کارگران خوشرو و مجرب با انجام باربری بی دغدغه و به موقع همگی نکاتی هستند که باربری ملاصدرا  مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است.

ما در طول فعالیتهای خود با مشتریان بسیاری کار کرده ایم که هریک از ویژگیهای اخلاقی و رفتاری خاص خود برخوردار بوده اند. برخی از افراد تنها به فکر اتمام مسئله اسباب کشی بوده اند و برخی با وسواس مراقب وسائل بوده اند به نحوی که مانع از اجرای صحیح کار میشدند و موارد دیگر… مشاهده رفتاری خارج ار چارچوب متداول از طرف مشتریان و در شرایط اسباب امری است که گهگاه اتفاق میفتد و تنها شرکتهای با تجربه و پرسنل صبور از ویژگیهای چنین شرایطی آگاه هستند.ما در باربری ملاصدرا به این اصول پایند هستیم.

 در اثاث کشی منازل:  بهتر آن است چیدن را اول از وسایل بزرگتر شروع کنیم وبعد بریم سراغ وسایل کوچکتر
برخی از آپارتمانها و خانه ها دارای راه پله های باریکی هستند که بعضی از وسایل مانند یخچال ساید بای ساید به راحتی جابجا نمی شوند. شرکت باربری ملاصدرا به منظور جلو گیری از آسیب دیدگی به رانندگان خود آموزش های لازم جهت باز وبسته کردن درهای (یخچال ساید بای ساید)داده است.  حمل اثاثیه منزل، 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.