حمل بار تهران

آیا اطلاعی از سیستم حمل بار ایران دارید؟ آیا می دانید چگونه می توان به سیستم حمل بار و باربری دسترسی پیدا کرد؟

به چه میزان از هزینه های حمل بار به مناطق مختلف کشور مطلع هستید؟

حمل بار تهران از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل مسیرهای پر ترافیک و طرح های ترافیک تهران، حمل بار به برخی نقاط شهر با مشکل مواجه است، مسلما به دلیل وسعت مناطق شهری، سیستم باربری هر منطقه متفاوت است و باید دسته بندی صورت گیرد.باربری شمال تهران

منقاصه برای حمل بار تهران

هزینه حمل بار از مهمترین مسایل موجود در این سیستم است. به همین دلیل برای حمل بار برون شهری در میان رانندگان مناقصه گذاشته می شود. برنده راننده ای است که علاوه بر اخذ کمترین هزینه ممکن، کالا را در کمال صحت و سلامت در کمترین زمان ممکن به دست مشتری برساند.

یکسری اطلاعات باید مورد تأیید شرکت مربوطه باشد تا مشتری بتواند اعتماد لازم را داشته باشد؛ شماره تماس و مشخصات کامل راننده از جمله این موارد است. اگر به سیستم حمل بار پیشرفته اینترنتی و استفاده از اپلیکیشن های موجود در این زمینه دسترسی دارید، می توانید لحظه به لحظه از مسیر حمل بار خود نیز مطلع باشید.

مسیریاب های اینترنتی در سرویس حمل بار تهران

توجه داشته باشید که استفاده از مسیریاب های اینترنتی فقط مربوط به مشتریانی است که توانایی استفاده از این فناوری را دارند. دقت در مرحله تحویل بار و بار زدن و عملکرد طبق سلیقه ی مشتری از مهارت های لازم برای شرکت های حمل بار است.

وقت شناسی اولین و مهم ترین ملاک شرکت رفاه بار

از دیگر مسایل مورد توجه مشتریان، وقت شناسی و به موقع  رساندن کالا به مقصد است. سیستم حمل بار در ایران  با رعایت یکسری قوانین و گرفتن پروانه از سازمان حمل و نقل و اداره راهداری از معتبرترین سیستم های حمل دنیاست. دولت در تلاش است که موانع را از سر راه شرکت ها بردارد. داشتن دفتر کار با متراژ مشخص از جمله  قوانین سازمان مذکور می باشد.

برا حمل و نقل مطمئن بیمه الزامی است

برای اینکه بار و اثاثیه با اطمینان خاطر به مقصد برسد، نیازمند بیمه است. کمتر کسی با هزینه بیمه محموله مخالفت می کند. زیرا به ازای مبلغ کم، مشتری از اینکه بدون نقص و کم و کاستی محموله اش به مقصد برسد، رضایت خواهد داشت.

ویژگی ممتاز حمل بار تهران

شایان ذکر است که شرکت های حمل بار باید همه نوع کالا و خدماتی را پذیرا باشند، مثلا وسایل سنگین، شکستنی و بسته بندی با کیفیت از خدمات مورد توجه مشتری است. شرکت حمل بار تهران نیز در خصوص اقلام شکستنی و گران قیمت خدمات ویژه ای ارائه می دهد. همین الان می توانید با ما تماس بگیرید و اولین سفارش خود را ثبت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *