بهترین عملکرد و کارایی همراه با بهترین قیمت

مراکز و شرکت های باربری در همه ی نقاط گیلان و مازندران و شهرستان ها آماده کمک به هم میهنان هستند که مناسب ترین قیمت و کمک ها را به مشتریان خود ارائه میدهند.مشتریان با خیالی آسوده و با اطمینانی کامل وسایل خود را تحویل سازمان میدهند و با مناسب ترین قیمت اسباب خود را به هرنطقه از شهر میفرستند.

این مراکز با ماشین های سنگین مختلفی آماده خدمات به مردم هستند و رضایت مردم را جلب میکنند. وبه شما تضمبن میکنند که کوچکترین آسیبی به اسباب شما نرسد.

نیرو های این مراکز باربری به درستی کار خود را انجام میدهند و وسایل و اسباب مشتریان را صحیح و سالم به مقصد میرساند و به شخص مورد نظر تحویل میدهند.

این مراکز هم در گیلان و مازندران و هم در شهرستان هایه آنها سفر کرده و کار خود را انجام میدهند .اما ما باید از آب و هوای شهر مورد نظر خود اطلاعات داشته باشیم که وقتی اسباب خود را به آنجا منتقل میکنیم دچار مشکل نشویم.

جا به جایی اجسام سنگین

حمل و جا به جایی اجسام سنگین همیشه خیلی سخت می باشد خصوصا اشیاء هایی نظیر مبل و یخچال که تغییر جایگاه این وسایل به مکان جدید حقیقتا خیلی سخت و خسته کننده…

بیشتر بدانیم
مشاوره باربری

مشاوره باربری در ارتباط با جا به جایی اسباب و لوازم خود را به شرکت رفاه بار واگذار نمایید. شرکت باربری رفاه بار ارائه دهنده ی انواع خدمات مرتبط با اتوبار و باربری…

بیشتر بدانیم
جابه جایی اسباب و اثاث منزل

احتمالا شما هم جزو آن دسته آدمهایی هستید که از اثاث کشی منزل خود خاطره خوبی  ندارید، اشیاء گران قیمت خود را از دست داده و وسایل چوبی زیبای خود را خط انداخته…

بیشتر بدانیم
بسته بندی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد برای اساب کشی ها بسته بندی درست و اصولی آنها برای جابجایی امن وسایل است . اگر وسایل به صورت درست بسته بندی شوند در…

بیشتر بدانیم

راه حل های موثر

در گذشته اکثر افراد خودشان برای انتقال اسباب و اثاثیه منزل اقدام می کردند و در این میان اثاثیه منزل هم بسیار آسیب می دیدند و لی با گذشت زمان مردم به سلامت خود و امنیت وسایل اهمیت بیشتری دادند و از اتوبار رفاه بار و یا دیگر اتوبار ها استفاده کردند.

شاید برایتان سوالی پیش بیاید که باربری چه ربطی به سلامتی و امنیت دارد ما به شما پاسخ خواهیم داد.

استفاده از اتوبار ها و بار بری ها باعث می شود اتفاقاتی  که در حین اسباب کشی ها برای افراد خانواده پیش می آمد مثله کمر درد و دیگر اعضا بدن آنها دچار آسیب دیدگی میشد پیش نیاید.

همچنین  استفاده از اتوبار ها در امنیت وسایل هم نقش مهمی دارد از جمله اینکه بسیاری از این اتوبار ها تضمینی هستند تا به وسایل شما آسیبی وارد نشود .

تجربه بهترین ثروت است

خدمات ما در راستای جابه جایی اثاثیه منازل ،شرکتها ، لوازم و اثاثیه اداری تجاری با انواع ماشین آلات حمل و نقل از جمله خاور هیوندا ایسوز وانت و… به صورت شبانه روزی و سرویس دهی به تمام نقاط گیلان و مازندران با قیمت مصوبه اتحادیه می باشد.

همچنین دارای امکانات لازم برای حمل اثاثیه سنگین از قبیل گاو صندوق و ساید بای ساید و غیره با نیروهای ورزیده و با اخلاق می باشد.

ایمن و مطمئن

شرکت رفاه بار علاوه بر داشتن افرادی مورد اعتماد و عادل با ایجاد موانعی جلویه بروزه کوچکترین دست درازی به اموال شما را بسته است

تحویل سریع

شرکت رفاه بار با ارائه بهترین تجهیزات و افراد در زمینه باربری در سریع ترین وقت ممکن اسباب و اثاث شما را تحویل میدهد

24/7 پشتیبانی

گروهی متشکل از بهترین و با تجربه ترین افراد آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشند همچنین با ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته همواره در خدمت شما عزیزان می باشد

تماس بگير
+
تماس بگير
Call Now Buttonتماس فوری