قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل

نازلترین قیمت باربری اثاث منزل با رفاه بار

جابه جایی و اسباب کشی دارای  هزینه و نرخ هایی است که مشتریان باید ان ها را پرداخت کنند به شرکت باربری در تهران البته این صنف ها دارای نرخ هایی هستند.یک جابه جایی و اسباب کشی شامل هزینه هایی همچون دستمزد کارگران نرخ کرایه حمل اثاثیه و کرایه ماشین و دسته بندی و… برای اطلاع از قیمت باربری اثاث منزل این مقاله را مطالعه نمایید.

در اینجا این نرخ های باربری و هزینه هایی که باید در حین یک جابه جایی انجام دهید را به شما خواهیم گفت البته این جابه جایی ها مخصوص تهران است.نرخ کرایه حمل و اثاثیه منزل شامل هزینه های به مانند زیر است:

قیمت باربری اثاث منزل :

برای حمل اثاث و وسایل منزل با توجه به مقصد که ایا در خارج تهران است یا داخل تهران و اینکه چند ساعت طول میکشد محاسبه انجام میشود و همچنین این قیمت به ماشین حمل بار هم بستگی دارد که چه ماشینی میباشد.برای ماشین خاور به مدت سه ساعت حمل بار در داخل تهران بین قیمت مشخصی وجود دارد که شما می تواند قیمت دقیق آن را با تماس با شرکت رفاه بار متوجه شوید.

دومین موردی که شامل هزینه های جابه جایی است دستمزد کارگر اسباب کشی است.دستمزد یک کارگر حمل اثاثیه منزل به مدت زمان سه ساعت و همچنین در طبقه همکف چهل هزار تومان است در واقع دستمزد کارگران با توجه به طبقه تغییر خواهد کرد و برای طبقات اول به بالا این دستمزد افزایش پیدا میکند و برای هر طبقه حمل اثاثیه بین ده تا پانزده هزار تومان است و این قیمت به صورت توافقی بین طرفین انجام میشود.همچنین باید توجه داشته باشید که زمان هم تاثیر گزار است و اگر اسباب کشی و جابه جایی بیش از سه ساعت طول بکشد کارگران برای هر ساعت اضافه کار بین هفت تا ده هزارتوامن دریافت میکنند.

بیمه باربری نیز جز هزینه های اسباب کشی است که این بیمه با توجه به ارزش وسایل است در واقع به ازاء یک میلیون تومان بار نرخ بیمه باربری هزار تومان است.

ممکن است برخی خانه ها دارای یک سری اثاثیه و وسایل سنگین باشند که این وسایل جدا از هزینه های حمل باربری حساب میشود و یک دستمزد اضافه دارد وسایلی به مانند پیانو ویخچال فریزرهای بزرگ و سنگین سای بای ساید وسایل ورزشی به مانند تردمیل بوفه های سنگین و بوفه های بزرگ و سنگین شیشه ایی این وسایل خارج از وسایل اسباب کشی هستند و. برای کارگران یک دستمزد اضافی محسوب میشود.قیمت حمل این نوع بار ها به صورت زیر است:

حمل یخچال فریزر سای بای ساید برای هر طبقه ده هزارتومان است. جابه جایی گاو صندوق برای هر طبقه بین ده تا سی و پنج  هزار تومان است این قیمت بستگی به گاو صندوق دارد که چه اندازه ایی میباشد جابه جایی بوفه ها و شیشه های نهار خوری بسیار بزرگ که برای 6نفر به بالا است قیمت حمل بار ان برای هر طبقه بین پنج تا ده هزار تومان است .

تمام این نرخ ها و قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تهران میباشد و کاملا اصولی و محاسبه شده است در واقع هر کدام از این قیمت ها و دستمزدها به طریقی محاسبه میشوند و قیمت گزاری میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *