جابه جایی اسباب و اثاث منزل

ارسال شده توسط seobartar
دسته بندی:

احتمالا شما هم جزو آن دسته آدمهایی هستید که از اثاث کشی منزل خود خاطره خوبی  ندارید، اشیاء گران قیمت خود را از دست داده و وسایل چوبی زیبای خود را خط انداخته اید. تا جایی که اثاث کشی تبدیل به کابوسی دلهره آور برای خیلی ها شده است و حتی خیلی از ماها از جمله خود من ترجیح میدهیم که در یک مکان عذاب آور چند سال زندگی کنیم اما زحمت جابه جایی اسباب و اثاث منزل را به خود ندهیم!!!

جابه جایی اسباب و اثاث منزل
جابه جایی اسباب و اثاث منزل

اما با پرس وجو و کسب تجربه طی سالها اسباب کشی ناموفق به مطالبی دست پیدا کردم که مطمئناً برای شما هم مفید خواهد بود:

بیایید با این مسئله روبرو شویم؛ جابه جایی اسباب و اثاث منزل یکی از بزرگترین کارهای یک خانواده است که میتواند بی نهایت عذاب آور باشد اما اگر راهش را بلد نباشید.!!!

شما با سازماندهی و برنامه ریزی کارها میتوانید این مسئله رو به بهترین نحو اداره کنید و به نوعی از پسش بربیایید. در اینجا چند ترفند را که برای نظم بخشیدن به کارهاتون به کمک شما می آید رو میخونیم :

 

  • برنامه ریزی را عقب نندازید

کارهای خود را به دقیقه 90 موکول نکنید! سریعا لیستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه کنید و هفته به هفته آن را انجام دهید. ترجیحا از 30 الی 60 روز قبل شروع کنید تا خیالتان راحت باشد

 

  • استراتژی حرکت خود را مشخص کنید

چگونه میخواهید وسایل خود را جابجا کنید؟ اگر مسیرتان کوتاه هست میتوانید از ماشین های باربری در سطح شهر استفاده کنید اما اگر مسیر طولانی تری پیش رو دارید حتما باید با یک شرکت باربری مشورت کنید.

 

  • با شرکت باربری خود هماهنگ باشید

اگر محدودیت هایی مانند عدم استفاده از آسانسور، راه پله های  طولانی، مسافت بالای پیاده روی و … دارید و همچنین اگر وسایل سنگینی مانند یخچال و پیانو و …. دارید حتما به شرکت اطلاع دهید.

 

  • از اضافه ها خلاص شوید

اسباب کشی بهترین فرصت برای شماست که به تمیز کاری بپردازید. وسایلی که نمیخواهید را دور بیاندازید، لباس هایی که نمیپوشید را به خیریه ببخشید تا حجم بار انتقالیتان به حداقل برسد.

 

  • استفاده مجدد از جعبه

اگر جعبه های بدون استفاده در انباری دارید حتما از آن ها استفاده کرده و یا از مغازه ها درخواست جعبه های خالی کنید. بسته بندی وسایل در جعبه ها به راحتی حمل و نقل کمک زیادی خواهد کرد. تجربه نشان داده جعبه های کوچکتر برای مسیر های باریم و راه پله ها مناسب تر است.

 

  • نام گذاری کنید

اگر روی هر جعبه ای که بسته بندی میکنید نام وسایل موجود در آن را بنویسید بعد از انتقال، به راحتی وسیله مورد نیاز خود را پیدا کنید.

 

  • از اشیاء گران قیمت خود محافظت کنید

حتما در روز اثاث کشی مکانی امن برای اشیایی با ارزش خود پیدا کرده و حد الامکان خودتان وظیفه حمل این اشیاء را به عهده بگیرید.

  • تاخیر در تحویل

اگر  به تازگی وسیله ای مانند مبل و میز ناهار خوری خریداری کردید حتما روز تحویل  را به تاریخی بعد از اسباب کشی موکول کنید. این به شما کمک میکند تا تمام تمرکزتان به روی  اثاث کشی  باشد و تداخلی بین کارکنان شرکت باربری و افراد تحویل دهنده نباشد.

 

  • مراقب حیوان خانگی خود باشید

بسیاری از حیوانات خانگی حین جابجایی یا آسیب دیده یا گم میشوند.حتما مراقبت های لازم را به عمل آورده و در این روز یا حیوان خانگی خود را به پانسیون سپرده و یا در مکان مطمئنی قرار داده تا حفظ شرایط ایمنی به خانه جدید منتقل شوند.

 

  • حواستان به کارکنان باشد

حتما اطمینان کسب کنید که آب و غذا در دسترس باشد تا کارکنان بتوانند استفاده کنند. اگر هوا گرم است با یک شربت و اگر هوا سرد است با یک چای داغ از کارکنان پذیرایی کنید.

این ها توصیه هایی برای خود شما بود که به بهترین نحو جابه جایی اسباب و اثاث منزل را انجام دهید.اما مسئله مهم تر انتخاب شرکت باربری مناسب میباشد که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم خدمات و شرایط ایده آل تری داشته باشد.

شرکت باربری رفاه بار این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات شبانه روزی شامل جمع آوری و بسته بندی تخصصی لوازم منزل، حمل سریع و ایمن، باز کردن بسته بندی و چیدمان در خدمت شما  عزیزان میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس بگير
+
تماس بگير
Call Now Buttonتماس فوری