مشاوره باربری

ارسال شده توسط seobartar
دسته بندی:

مشاوره باربری در ارتباط با جا به جایی اسباب و لوازم خود را به شرکت رفاه بار واگذار نمایید.

شرکت باربری رفاه بار ارائه دهنده ی انواع خدمات مرتبط با اتوبار و باربری در شهر گیلان و مازندران به تمامی نقاط با رعایت نکات ایمنی به جهت بهبود هر چه بیشتر انتقال اجسام سنگین و غیر سنگین شما عزیزان می باشد و این امکان را برای شما عزیزان فراهم می سازد که در نهایت اطمینان و با نازلترین قیمت و در اسرع وقت اسباب و اثاث خود را جا به جا نمایید.

در این راستا شما عزیزان می توانید برای مشاوره در مورد جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ی خود با تیم با تجربه و کارآزموده ی رفاه بار تماس حاصل نمایید و تمامی سوالات خود را در مورد نحوه ی جابه جایی و بسته بندی و زمان بندی جا به جایی لوازم خود مطرح کنید.

متخصصان شرکت رفاه بار با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل، اسباب و لوازم حساس و سنگین و نیمه سنگین شما عزیزان را از طریق کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی می نمایند و در ماشین آلات سنگین و مناسب حمل بار قرار می دهند و در نهایت صحت و سلامت به محل مورد نظر ارسال می نمایند.

محدوده ی فعالیت شرکت رفاه بار در استان گیلان و مازندران و شهرستان های آن می باشد و با کسب اطلاعات از شرایط جوی و آب و هوایی مناطق مورد نظر در نهایت دقت و کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن جا به جایی را برای شما عزیزان به انجام می رساند.

با اعتماد به شرکت حمل بار رفاه بار بدون هیچ مشکلی جا به جایی اسباب و لوازم سنگین و بد بار خود را در محدوده ی گیلان و مازندران انجام دهید و از صحت اجناس خود مطمئن باشید.

برای دریافت خدمات مشاوره باربری و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره تماس 4444219 تماس بگیرید.

 

تماس بگير
+
تماس بگير
Call Now Buttonتماس فوری